Lagsinfo sesongen 2019/2020

Lag Rolle Fornavn Etternvan Epost Mobil
Håndballskolen 2. kl. Trener Veronica Holm veroiren@hotmail.com 95406270
Håndballskolen 2. kl. Ass.trener Karine Bergane karine@zoelin.net 91807296
Håndballskolen 2. kl. Trener  Anne Linn Struksnæs annelinn_s@hotmail.com  
Gutter/Jenter 8 år Trener Line Staxrud Eriksen linestaxrud.eriksen@gmail.com  
Gutter/Jenter 8 år Trener Olav Johan Dahlen olavdahlen@hotmail.com 90249032
Gutter/Jenter 8 år Trener Thomas Haugen aasmundboe5@gmail.com 41900313
Gutter/Jenter 8 år Trener Helene Bjaaland helene.bjaaland@gmail.com  
Gutter 9 år Trener-oppm. Jeanett Granås jeanette.granas@outlook.com 48243119
Gutter 9 år  Hj.trener Erik Enge eriken@online.no 41534871
Gutter 10 år (G09 Trener Geir Wavik gwavik@gmail.com 902 65 827
Gutter 10 år (G09 Oppmann Cecilie Yates cecilieyates@gmail.com 957 94 554
Gutter 13 år Trener Rune  Gjermstad rg@kontorrama.no 91878646
Gutter 13 år Trener Ulf Grefsgård ugref1@gmail.com 93030465
Gutter 13 år Trener Vegard M. Bach   93030399
Gutter 13 år Oppmann Anne Haug Hanssen anne@hanssens.no  
Gutter 15 år Trener/Oppm. Morten Lind mo-lind3@online.no 45208410
Gutter 15 år Trener Tomas B  Johansen    
Gutter 18 år Trener Dagfinn Thorkildsen dagfinn.thorkildsen@alarm-service.no 922 49 552
Gutter 18 år Ass.Trener Ole Jan  Johansen olej-jo@online.no 9017 4572
Gutter 18 år Oppmann Ole Jan  Johansen    
Herrelagene Trener/Oppm. Dagfinn Thorkildsen dagfinn.thorkildsen@alarm-service.no 92249552
Herrelagene/G15/G18 ass.trener Tomas  Johansen tomasbjoh@hotmail 98054548
           
Jenter 9 år Trener Vegard Haug  vegardhaug@hotmail.com 95173128
Jenter 9 år Trener Line Kristin Olsen 72line@live.no 92812396
Jenter 10 år Oppmann Tanja Eliassen tanja.eliassen@live.no 97763623
Jenter 10 år Trener Anette Tenvann anette.gun@gmail.com 97011007
Jenter 11 år Trener Liza Baeza liza.baeza@gmail.com 95700031
Jenter 11 år Trener Tone Sagen tone.m.sagen@vikenfiber.no 93040045
Jenter 11 år Oppmann Ann Louise S. Kolstad annlso@msn.com  
Jenter 12 år Trener Mona Haugen haugen.mona@gmail.com 90628108
Jenter 12 år Trener Elin Røyset elin.r@hotmail.no 98858340
Jenter 12 år Oppmann May Bieler Beck may@kompetansesenteret.oslo.no 99164353
Jenter 13 år Trener Bente Fossum-Ulverud bente@ruuds.no 91372712
Jenter 13 år Trener Espen Ulverud espen.ulverud@no.mee.com 40427679
Jenter 13 år Trener Kai Oliversen kai@pegasus-kontroll.no 92071966
Jenter 13 år Oppmann Tone Torgersen tonetorgersen@gmail.com  
Jenter 16 år  Lagleder/Hjelpetrener Arnhild H Venemark ahvene@vikenfiber.no 98027997
Jenter 16 år Oppmann/hjelpetrener Kim Louise Soleng ksoleng@gmail.com 95124132
Jenter 16 år Trener Krister Wiik krister1990@hotmail.com 93468078
Damelaget Ingen for sesongen