Kim Louise Soleng 2015-09-23 19:22:35

Lagsinfo sesongen 2018/2019

Lag Rolle Fornavn Etternvan Epost Mobil
Håndballskolen 2. kl. Trener Bea  Vromant-Berg beatricevromant@hotmail.com  
Håndballskolen 2. kl. Trener Maria Mysen mariamysen@hotmail.com 911 93 436
           
Gutter 8-9 år Trener Jeanett Granås jeanette.granas@outlook.com 48243119
Gutter 8-9 år Oppmann Ragnhild Osen ragnhild.osen@staples-solution.com 97434242
           
Gutter 12 år Trener Rune  Gjermstad rg@kontorrama.no  
Gutter 12 år Trener Ulf Grefsgård ugref1@gmail.com 93030465
Gutter 12 år Oppmann May Britt Bråthen maybritt101@gmail.com 95468540
           
Gutter 13 år Trener Niclas Andersson se jenter 13  
Gutter 13 år Trener John Marius Lunde    
Gutter 13 år Ass.trener Trude Mordal mordal@online.no 92429424
Gutter 13 år Oppmann Linda Merethe Tollefsen linda.merethe.tollefsen@hotmail.com 97046874
           
Gutter 14 år Trener/Oppm. Morten Lind mo-lind3@online.no 45208410
Gutter 14 år Trener Ragnar Værang rver70@yahoo.no 92026177
           
Gutter 16 år Trener Dagfinn Thorkildsen dagfinn.thorkildsen@alarm-service.no 922 49 552
Gutter 16 år Ass.Trener Ole Jan  Johansen olej-jo@online.no 9017 4572
Gutter 16 år Oppmann Sissel Andersen sisande@online.no 91867978
           
Herrelaget/G 16 Trener/Oppm. Dagfinn Thorkildsen dagfinn.thorkildsen@alarm-service.no 92249552
Herrelaget/G 16 ass.trener Tomas  Johansen tomasbjoh@hotmail 98054548
           
Jenter 8 år Trener Vegard Haug  vegardhaug@hotmail.com 95173128
Jenter 8 år Trener Line Olsen 72line@live.no 92812396
           
Jenter 9 år Oppmann Tanja Eliassen tanja.eliassen@live.no 97763623
Jenter 9 år Trener Anette Tenvann anette.gun@gmail.com 97011007
           
Jenter 10 år Trener Liza Baeza liza.baeza@gmail.com 95700031
Jenter 10 år Trener Tone Sagen tone.m.sagen@vikenfiber.no 93040045
Jenter 10 år Oppmann Ann Louise S. Kolstad annso@msn.com  
Jenter 10 år Hj.trener Thorbjørn Sagsveen thorbjornsagsveen@yahoo.no 97017103
           
Jenter 11 år Trener Mona Haugen haugen.mona@gmail.com 90628108
Jenter 11 år Trener Elin Røyset elin.r@hotmail.no 98858340
Jenter 11 år Oppmann May Bieler Beck may@kompetansesenteret.oslo.no 99164353
           
Jenter 12 år Trener Bente Fossum-Ulverud bente@ruuds.no 91372712
Jenter 12 år Trener Espen Ulverud espen.ulverud@no.mee.com 40427679
Jenter 12 år Trener Kai Oliversen kai@pegasus-kontroll.no 92071966
Jenter 12 år Oppmann Tone Torgersen tonetorgersen@gmail.com  
           
Jenter 13 år Oppmann Morten Bråthen morten@ski.online.no 918 23 464
Jenter 13 år Trener Niclas Andersson n.andersson7@gmail.com 91191372
Jenter 13 år Trener Jon Marius Lunde johnlunde98@gmail.no 46506285
           
Jenter 15 år  Hj,Trener/Oppm Arnhild H Venemark ahvene@vikenfiber.no 98027997
Jenter 15 år Oppm. Kim Louise Soleng ksoleng@gmail.com 95124132
Jenter 15 år Trener Krister Wiik krister1990@hotmail.com 93468078
Jenter 15 år Ass.Trener Mina Gulbrandsen minabgulbrandsen@outlook.com  
           
Jenter 16 år Utlån til Oppegård IL  Espen Guttormsen espen.guttormsen@seiling.no 90085758
           
Damelaget Oppmann Linda Engnes engneslinda@yahoo.no 91757232